Тренажери для пресу

«Кубики» на животі - реальність чи недосяжна мрія? Навіть якщо у вас плаский від природи живіт, рельєфності пресу можна домогтися тільки регулярними тренуваннями. Вправи для преса більшості знайомі ще з уроків фізичного виховання в школі. Качати прес можна легко і в домашніх умовах без використання додаткових пристосувань. Але, якщо ви серйозно вирішили зайнятися своїм животиком, варто задуматися про те, щоб купити тренажер для преса.

Які спортивні снаряди допоможуть накачати м'язи правильно і ефективно.

Тренувальні лавки - універсальний тренажер для спини і пресу. Базові моделі дозволяють виконувати основні вправи на м'язи живота - підйоми, скручування. Лавки для преса та спини мають просту конструкцію і не займають багато місця. Лавки для гіперестезії - ефективний тренажер для м'язів спини і косих м'язів живота. Спеціальна похила лавка для преса має підтримку для спини, щоб зробити заняття максимально безпечними.

2. Турніки та бруси - традиційно розглядаються як тренажери для рук і торсу. Але турнік надає можливість розвивати і м'язи живота. Велосипед, підіймання прямих або зігнутих ніг, вправа «жабка» і скручування дозволяють пропрацювати практично всі черевні м'язи. На нашому сайті можна замовити турнік для преса найпростішої конструкції, який дозволить проводити повноцінне тренування в домашніх умовах.

3. Ще більше можливостей для занять надають шведські стінки і фітнес-станції - це універсальний тренажер, спрямований на розвиток м'язів всього тіла. І, безумовно, може використовуватися як тренажер для преса/живота. Крім того, він підходить людям з різним рівнем підготовки. Ви можете самі вибирати вправи, навантаження, і тренуватися за індивідуальною програмою. А додатковий атрибут - лава для преса на шведську стінку - перетворить ваш спортивний куточок в справжній домашній тренажерний зал.

4. Ще один вид тренажерів відмінно розвивають м'язи - гребні тренажери. Цей унікальний спортивний снаряд можна розглядати не тільки як тренажер для преса і ніг, він відмінно розвиває м'язи спини, рук, зміцнює серцево-судинну систему і дозволяє проводити повноцінні кардіотренування.

У вас мало місця у квартирі або ви обмежені в фінансах? В цьому випадку можна купити міні тренажер для преса, він не займе багато місця і ціна на такі тренажери цілком доступна.

1. Хула-хуп улюблений жіночий тренажер для преса та сідниць. Він не тільки формує тонку талію, але також покращує поставу і координацію рухів.

2. Гімнастичний ролик - спеціальне колесо, поставлене на вісь. Роликовий тренажер для преса змушує працювати м'язи живота, попереку, стегон, сідниць і рук.

3. Фітнес м'ячі та балансувальні півсфери - вправи на прес на нестійкій поверхні залучають набагато більшу кількість м'язів, ніж при заняттях на рівній підлозі. Крім того, відмінно розвивають координацію рухів і відчуття рівноваги.

Домашній тренажер для преса - запорука підтягнутої фігури, гарної постави і, звичайно, гарного настрою. У нашому інтернет-магазині ви можете купити тренажер для качання пресу відповідно до ваших уподобань. Вся наша продукція сертифікована і відповідає найвищим вимогам європейських стандартів.

chat