Орбітреки

Фільтр
Фільтр по стікеру
Очистити фільтр ()
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Ціна (низька > висока) Ціна (висока > низька)
Орбітрек Hop-Sport HS-025C Cruze Blue РОЗПРОДАЖ
Розпродаж
Гарантія для Орбітрек Hop-Sport HS-025C Cruze Blue РОЗПРОДАЖ
 
Hop-Sport

Орбітрек магнітний 
HS-025C Cruze Blue 
 

(3)

6 619 грн 7 788 грн
Заощаджуєте 1 169 грн
Орбітрек Hop-Sport HS-055C Corsa синій РОЗПРОДАЖ
Розпродаж
Гарантія для Орбітрек Hop-Sport HS-055C Corsa синій РОЗПРОДАЖ
 
Hop-Sport

Орбітрек магнітний 
HS-055C Corsa 
Синій  

(0)

12 049 грн 13 388 грн
Заощаджуєте 1 339 грн

Орбітрек для дому - найбільш популярний і універсальний тренажер для самостійних занять спортом. Велотренажер або бігова доріжка більш зрозумілі і звичні -вони імітують певний тип фізичного навантаження: біг або їзду на велосипеді. При використанні еліптичного тренажера задіяні ті ж групи м'язів, що і при ходьбі, бігу, катанні на велосипеді і греблі. По суті, це універсальний пристрій, який допомагає в домашніх умовах проводити повноцінне тренування.

Типи орбітреків:

1. Механічний - найпростіший вид. Ремінь надітий на маховик, механічне зусилля створюється самим користувачем. Це найдешевший клас еліптичних тренажерів, але є у нього і свої мінуси: шум, швидкий знос рухомих деталей, нерівномірне навантаження. Якщо для вас пріоритетом при покупці є ціна - можна розглядати такі моделі.

2. Магнітний - в цьому виді рух створюється магнітами, розташованими безпосередньо у маховика. Навантаження в цьому типі орбітрека регулюється плавно, коштує він відносно недорого і не залежить від електрики.

3. Електромагнітний - більш сучасний клас. Робота створюється шляхом електромагнітного поля, що впливає на маховик. Навантаження можна плавно регулювати, є можливість моніторити показники тренування на вбудованому комп'ютері і створювати власні програми. Якщо ви вирішили купити орбітрек цього типу, але вас бентежить ціна, можна розглянути можливість покупки на виплат.

Важливо, щоб домашній тренажер не займав багато місця. Компактний або складаний орбітрек поміститися навіть в невелику квартиру.

При покупці варто також звернути увагу на конструкцію орбітрека: він може бути задньопривідний або передньопривідний.

У першому випадку, маховик, розташований позаду користувача, конструкція дозволяє зробити досить довгий хід педалей.

Другий вид - з маховиком в передній частині. Такий тип спеціально обтяжують, щоб еліптичний тренажер був більш стійким.

Тим більше, що вага користувача може бути досить великою: орбітрек може бути розрахований на максимальну вагу в 120 або 150 кг. В результаті збільшення ваги, поліпшується і плавність ходу орбітрека.

Еліптичний тренажер - ефективний і багатофункціональний пристрій. Як і при будь-яких заняттях спортом, необхідно не мати протипоказань для фізичних навантажень, і, звичайно, правильно користуватися пристроєм.

Типи вправ на орбітреку:

  • Стандартна ходьба
  • Ходьба назад
  • Ходьба з нахилом вперед
  • Ходьба сидячи

Інтенсивні тренування дозволяють і скинути вагу, і підкачати потрібну частину тіла, і просто дають заряд бадьорості і здоров'я. Про всі переваги орбітреків ви зможете прочитати у нашому блозі. У нас є моделі з механічною, магнітною і електромагнітною системою навантаження, передньо- і задньопривідні, компактні недорогі еліптичні тренажери, які з легкістю помістяться в шафу, і напівпрофесійні, що за своїми характеристиками не поступаються обладнанню в залі!

chat