Купуй вигідно в розсрочку

     Хочете придбати тренажер, силовий набір, чи ігровий стіл, але найближчим часом заплановані інші витрати? Це не причина відкладати на потім покупку, адже в нашому магазині є послуга безвідсоткової розстрочки! Розстрочка – це можливість оплатити товар за декілька однакових платежів – 3, 6 або 10. Просто заповніть анкету та чекайте Ваше замовлення вдома, потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код, а також їх копії (копії всіх сторінок паспорта, на яких є будь-які дані).


     При розстроченому платежі не нараховуються додаткові комісії та відсотки, є лише сталий коефіцієнт, який залежить від кількості платежів.

 • Три платежі – 0,92
 • Шість платежів – 0,85
 • Десять платежів – 0,75

     Це означає, що вартість товару ділиться на коефіцієнт, і отримана сума розділяється рівними частинами відповідно до кількості платежів.
Наприклад, якщо товар коштує 1000 грн і Ви хочете оплатити його трьома частинами, то це виглядатиме наступним чином: (1000 / 0,92) / 3 = 362,32 грн Першу частину (362,32) Ви оплачуєте при замовленні товару, решту дві (362,32 + 362,32) до 20 числа двох наступних місяців.

 

FAQ

 • Як оформити розстрочку?

     При підтвердженні замовлення повідомте менеджера, що хочете купити товар у розстрочку, і скількома частинами Вам би було зручніше оплатити. Після цього заповніть вислану анкету. Фінансовий відділ перевірить інформацію, і з Вами зв’яжуться для підписання договору.

 • Чи не буде додаткових платежів?

     Ціна товару фіксується в момент продажу і надалі зміні не підлягає. Коефіцієнт розраховується спочатку, до суми не додаються інші платежі та не ростуть відсотки. 
     Часто ціна у нас з розстрочкою навіть на 6 місяців є нижчою, ніж роздрібна ціна в звичайному магазині. Ми хочемо запропонувати Вам різні способи зручної покупки товару, Ви завжди можете вибрати прийнятну для себе ціну й спосіб оплати товару.

 • Де і як оплачувати розстрочку?

     Ви отримуєте від нас на початку місяця Рахунок і Графік для оплати щомісячних платежів за розстрочку, в якому будуть вказані варіанти оплати. Ви можете здійснювати оплату в будь-якому зручному для Вас банку, а також через термінали ПриватБанку, платіжною карткою через portmone.com.ua або в системі Приват24.

 • Коли оплачувати щомісячні платежі?

     До 20 числа кожного місяця, починаючи з наступного місяця після отримання товару. Якщо 20-е потрапляє на вихідні або свята, то – в перший робочий день після них.

 • Що робити, якщо мені поштою не прийшов Рахунок і Графік оплат?

     Всі рахунки висилаються близько 8-го числа кожного місяця. Якщо з якої-небудь причини Ви не отримаєте рахунок до 15-го числа – зателефонуйте і ми перешлемо квитанцію для оплати зручним для Вас способом: на електронну пошту, смс повідомленням чи навіть факсом.

 • Чи можна погасити достроково?

     Можна провести повну дострокову оплату в будь-який час, а також ви можете оплачувати розстрочку великими частинами в будь-який день раніше 20-го числа. Ціна товару з урахуванням обраного варіанту розстрочки фіксується в договорі та є остаточною.

 • У яких містах доступна дана послуга?

     По всій Україні.

 • Чи можу я взяти ще товар, якщо не заплатив за попередній?

     Звичайно, немає ніяких обмежень в кількості одночасно виплачуваних товарів