Скакалка з обтяжувачем HS-F040JR чорна

24 місяців
Скакалка з обтяжувачем HS-F040JR чорна
Скакалка з обтяжувачем HS-F040JR чорна
Скакалка з обтяжувачем HS-F040JR чорна
Скакалка з обтяжувачем HS-F040JR чорна
Скакалка з обтяжувачем HS-F040JR чорна
Опис

 

Основні характеристики:

  • Вага: з навантаженням 625 г, без навантаження 200 г
  • Довжина кабелю: 275 див
  • Діаметр кабелю: 6 мм
  • Довжина ручки: 12 см
  • Діаметр ручки: 3,4 см
  • Матеріал: ПВХ мотузка, ручки PP + пінопласт NBR

 


 

 

 

 

Скакалка HS-F040JR з обтяжувачем - чорна

Простий та ефективний пристрій для інтенсивних тренувань, який допоможе вам зменшити зайву вагу та покращити фізичну форму. Перевагою HS-F040JR є додаткове навантаження всередині ручок, які дозволяють зміцнювати м*язи рук та грудей. Ручки у скакалці покриті м'якою піною та запобігають ковзанню руки під час тренування. Завдяки невеликим розмірам і доступній ціні, ця модель ідеально підходить для домашнього тренажерного залу або фітнес-куточка.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Силові тренування

Завдяки тренуванню на скакалці ви будете залучати майже всі свої м’язи до роботи, покращувати кровообіг, збільшувати витривалість, розвивати кращу координацію рухів. Скакалка - це гарний засіб для того, аби сприяти зміцненню ніг та стрункості талії. При бажання Ви можете зняти додаткове навантаження, відкрутивши внутрішні кінці ручок.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Підшипникова система

Конструкція скакалки HS-F040JR була розроблена для вимогливих користувачів, які шукають надійне обладнання, що гарантує високий комфорт під час вправ. Завдяки підшипникам, які використовуються в цій моделі, робота скакалки є швидкою та ефективною, а ваше тренування приносить ще кращі результати.

 

 

 

 


 

 

 

 

Зручна ручка

Незважаючи на пдодаткове навантаження, ручки на HS-F040JR забезпечують зручне та надійне захоплення. Покриття пінопластом означає, що навіть під час швидких стрибків ваші руки не будуть сповзати з ручок.

 

 

 

 

  

 

 

 

Міцна мотузка

Скакалка оснащена ПВХ мотузкою 275 см із потовщеним діаметром 6 мм. Кабель покритий матеріалом, стійким до стирання, щоб захистити його від пошкоджень. Ця модель стане правильним вибором як для початківців, так і для справних спортсменів!

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Відгуки (1)
Залишити відгук і отримати промокод

Рекомендовані товари
Виробник: Hop-Sport
Змінити кількість
Прийом замовлень

0 800 337 274

Пн.-Пт з 09:00 до 18:00