Орбітрек Hop-Sport HS-025C Cruze Blue РОЗПРОДАЖ

0 грн
Змініть кількість
Доставка згідно з тарифами кур'єра
Товар відсутній

Опис

Даний тренажер продається зі знижкою 15% оскільки присутні незначні подряпини на металевих деталях. Орбітрек повністю справний та робочий, присутня заводська упаковка. Гарантія 24 місяці.

Орбітрек Hop-Sport HS-025C Cruze – це високоякісне обладнання, яке було розроблено для безпечних та ефективних тренувань вдома. Заняття на ньому імітують ходьбу на лижах і залучають м’язи ніг, рук, спини і живота. Еліптичний тренажер – це не тільки чудовий помічник у схудненні й зміцненні тіла, його також рекомендують для реабілітації, тим, хто має проблеми з суглобами, та людям похилого віку.

Основні характеристики:

  • система навантаження: магнітна
  • вага махового колеса: 5 кг
  • габарити: 100 х 50 х 142 см
  • вага тренажера: 23 кг
  • максимальна вага користувача: 120 кг
  • довжина кроку: 34 см
  • 8 рівнів навантаження
  • гарантія: 24 місяці
Надійна механіка
Надійна механіка

Махове колесо нового покоління вагою 5 кілограм працює плавно, стабільно й неймовірно тихо. Можете бути впевнені: тренування не потривожать мешканців будинку. 8 рівнів регулювання магнітного опору дозволяють поступово збільшувати навантаження, що важливо для швидких та довготривалих результатів.

Якісна електроніка

Для моніторингу за Вашим станом і прогресом Hop-Sport HS-025C обладнано функціональним комп’ютером та дисплеєм, на якому відображаються найважливіші параметри тренувань: швидкість, час, дистанцію, кількість спалених калорій, частоту серцевих скорочень. Пульс вимірюють чутливі сенсорні датчики, розташовані на ручках стійок.

Зручна конструкція

З еліптичним тренажером HS-025C Cruze Вам не потрібно турбуватися, що після завершення занять Ваша кімната продовжуватиме нагадувати тренажерний зал. Завдяки компактним розмірам і зручним транспортним роликам його можна з легкістю перемістити та заховати, наприклад, у шафу.

Більше Менше

Характеристики

Довжина кроку 34 см
Регулювання глибини кроку Немає
Тип Магнітний
Максимальна вага користувача 120 кг
Вимірювач пульсу Так
Дисплей Монохромний LCD
Рівні навантаження 8
Показання дисплея Час, Швидкість, Відстань, Калорії, Одометр, Пульс
Транспортувальні ролики Так
Розміри 100 х 50 х 142 см
Вага 23 кг
Країна реєстрації бренду Польща
Гарантія 24 місяці

Відгуків (6)

Середня оцінка: 4/5
Написати відгук
Стас какая-то легкая нагрузка...все-таки надо біло брать другую модель Марта мені відмінно підійшов- невеликий, але нормально працюючий. дякую вам. Анна непоганий тренажер для своєї цінової категорії, дає посереднє навантаження, але для підтримки себе у формі чудово підходить. Илья тренажер в принципе хороший, но людям с ростом 180 и выше рекоимндую присмотреться к моделям с q-фактором от 40см. определенных недостатков в этом орбитреке не обнаружил +++ Тренажер відповідає опису, зауважень немає Инна Простенький и бюджетный орбитрек для занятий дома. Каких-то замечаний нет.

Інші товари в категорії