Послуга ONLINE-ТРЕНЕР від Hop-Sport

Послуга ONLINE-ТРЕНЕР від Hop-Sport
Опис

 

Такого ще не було!

Компанія Hop-Sport пропонує усім своїм покупцям послуги персонального тренера онлайн. Тепер вам не потрібно ходити в спортивний зал і витрачати свій дорогоцінний час. Ніяких підлаштувань під вільний час тренера, черг на тренажери, в душ чи поганої погоди. 

Вигідно, зручно та корисно

Займатись вдома під наглядом професійного персонального тренера онлайн це вигідно, зручно та корисно. 

  1. Вигідно, тому що це дешевше, адже тренер витрачає на вас менше свого часу, тому й послуга є економічно вигіднішою для обох сторін.

  2. Зручно, тому що дома можна займатись в будь-який час та погоду. Ви абсолютно незалежні та не витрачаєте час на подорож до залу та додому.

  3. Корисно, тому що так ви тренуєте не тільки м`язи, але й самодисципліну. Тренер не буде стояти над вами, як мама над малою дитиною. Ви отримуєте завдання і потім звітуєте про його виконання. Час виконання на протязі дня та тижня ви обираєте самостійно.

Трішки інформації про нашого тренера

Іван Музичка

  • Чемпіон України з бойового самбо, чемпіон України з хортингу, тренер ММА, тренер з функціональної підготовки атлетів з різних видів єдиноборств, фітнес тренер.
  • Складає дієти і тренувальні програми враховуючи індивідуальні особливості людини (вага, ріст, вік, тип тілобудови, протипоказання за станом здоров'я, травми).
  • Профілі в соціальних мережах: Facebook та Instagram.

Краще один раз спробувати, аніж сто разів почути

Ви ще думаєте? Краще спробуйте! Перше заняття коштує всього 9 грн.

*Нагадуємо, що послуги онлайн тренера доступні лише для клієнтів нашого магазину hop-sport.com.ua. 

Замовляйте спортивні тренажери та знаряддя по дуже вигідній ціні у офіційного представника компанії Hop-sport в Україні. Ми надаємо гарантію від виробника на 24 місяці.

Більше про персональне тренування читайте тут.

 

 

Відгуки (10)
Залишити відгук і отримати промокод

Виробник: Hop-Sport
Змінити кількість
Прийом замовлень

0 800 337 274

Пн.-Пт з 09:00 до 18:00