Стаціонарний турнік з регулюванням
HS-1015K
Графіт

Доставка згідно з тарифами кур'єра
Товар відсутній

Опис

Стаціонарний турнік з регулюванням Hop-Sport HS-1015K — якісне спортивне обладнання, за допомогою якого ви чудово зможете пропрацювати мускулатуру преса, верхнього плечового пояса, рук і спини. Це пристрій ідеально підходить для продуктивних тренувань вдома, оскільки дозволяє виконувати різноманітні вправи (наприклад, підтягування, глибокі віджимання). Основна перевага цього турніка полягає в наявності можливості регулювання висоти основної планки. Максимальне навантаження, яке здатний витримати пристрій, становить 200 кг. Зазначимо, що в базову комплектацію входить набір інструментів для самостійного збирання.

Основні характеристики:

 • Габарити: 252х121х102 см (ВхШхД)
 • Висота до поручня: 104 см
 • Висота упорів для віджимань: 16 см
 • Регулювання відстані між ручками: 56 - 73 см
 • Вага: 28,5 кг
 • Макс. навантаження: 200 кг
 • Профілі: 40 х 40 мм
 • 5 рівнів регулювання висоти: 190 - 246 см (5 положень кожні 14 см)
 • Колір: графіт
 • Матеріал: сталь
 • Оздоблення: порошкове покриття
 • Гарантія: 24 місяці
Міцна конструкція
Міцна конструкція

Турнік HS-1015K здатний витримати максимальне навантаження до цілих 200 кг, завдяки чому він є ідеальним спортобладнанням як для серйозних силових тренувань, так і нескладної розминки. Пристрій має міцну сталеву конструкцію, виготовлену з якісних профілів 40 x 40 мм, яка гарантує користувачу високий рівень комфорту і безпеки під час кожного заняття. Всі елементи каркаса покриті спеціальною порошковою фарбою, завдяки якій продукт чудово справляється з механічними пошкодженнями.

Регулювання висоти
Регулювання висоти

Ви можете встановити перекладину на п'яти різних рівнях висоти: в діапазоні від 190 до 246 см. Відстань між окремими рівнями становить 14 см, завдяки чому ви можете налаштувати параметри обладнання під свої фізичні можливості.

Функціональні ручки
Функціональні ручки

Турнік HS-1015K обладнаний додатковими ручками, прикріпленими до основної перекладині, які ви легко можете використовувати як бруси для підтягувань або упори для віджимань. У разі потреби відстань між ручками можна регулювати в діапазоні 56-73 см.

Ергономічна конструкція
Ергономічна конструкція

Турнік моделі HS-1015K має міцну стійку конструкцію, яка гарантує користувачу комфортні і безпечні заняття. Також ви можете прикріпити обладнання до підлоги, використовуючи для цього чотири отвори, розташовані в основі турніка.

Захисні ніжки
Захисні ніжки

Більше жодних зайвих переживань під час заняття. Стаціонарний турнік HS-1015K обладнаний спеціальними ніжками, які чудово захищають підлогу від можливих подряпин та інших механічних пошкоджень, пов'язаних з використанням пристрою. Також вони добре нівелюють будь-яке ковзання або переміщення турніка під час тренування.

Більше Менше

Характеристики

Вид Турнік
Клас Домашні
Колір Графіт
Конструкція Підлогові
Тип Стаціонарний турнік з регулюванням
Розміри 252x121x102 см
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці

Відгуків (0)

Середня оцінка: 0/5
Написати відгук

Інші товари в категорії