HS-R075YB
Фітбол 75 см
Червоний + насос

398 грн 478 грн
Заощаджуєте 80 грн
Доставка згідно тарифів Нова Пошта Відвантаження протягом 24 годин
youtube video 1 Фітбол Hop-Sport 75 см червоний + насос 2020
youtube video 2 Фітбол Hop-Sport 75 см червоний + насос 2020

Опис

Фітбол HS-R075YB 75 см - це простий пристрій, що урізноманітнює ваші домашні тренування. Рекомендується для загального розвитку і вправ на розтяжку, а також для реабілітації людей різного віку. Тренування з м'ячем для гімнастики ефективно задіють глибокі м'язи, запобігають білю у спині і розвивають відчуття рівноваги. Виготовлений з міцної еластичної гуми, м'яч має високу стійкість до пошкоджень. Продукт поставляється з насосом, тому ви можете відразу наповнити м'яч повітрям і почати тренування.

Технічні дані

  • Модель: HS-R075YB
  • Колір: червоний
  • Діаметр: 75 см
  • Максимальна вага користувача: 100 кг
  • Матеріал: ПВХ
  • У комплекті: насос
Безпечне тренування
Безпечне тренування

На м'ячі Hop-Sport ви можете сидіти та лежати вільно і безстрашно, переносячи на нього вагу свого тіла. М'яч виготовлений з міцного пластику - еластичної гуми, дозволяє тренувати на м'ячі людини вагою до 100 кг. У разі випадкового проколу м'яч буде здуватися поступово, в повільному темпі, що ще більше підвищує вашу безпеку під час тренування.

Широкий діапазон застосування
Широкий діапазон застосування

Тренування з фітнес-м'ячем покращують загальний стан організму. Він прекрасно розслаблює все тіло, це також ефективний спосіб зміцнення м'язів і всього хребта. Таким чином, він зменшує біль в області спини, і знижує ризик їх виникнення в майбутньому. Крім того, м'яч часто використовується під час розтяжки і аналогічних тренувань. Завдяки численним перевагам, вправи з м'ячем рекомендуються для всіх - і для літніх людей, і для вагітних.

Розмір м'яча
Розмір м'яча

Діаметр кулі в надутому стані становить близько 75 см.

Підбирайте розмір м'яча під свій зріст!

До 140 см заввишки - куля діаметром 35-40 см.

140 - 150 см заввишки - куля діаметром 45 см.

151-165 см заввишки - м'яч діаметром 55 см.

166-175 см заввишки - м'яч діаметром 65 см.

176-185 см заввишки - м'яч діаметром 75 см.

Висотою 185 см і більше - м'яч діаметром 85 см.

Пам'ятайте! При сидінні на м'ячі для фітнесу кут між стегном і литкою повинен становити 90 градусів, а кут між стегнами і тулубом 90 градусів або більше.

Надувайте м'яч правильно
Надувайте м'яч правильно

Перед надуванням тримайте м'яч при кімнатній температурі не менше кількох годин. Використовуйте для накачування насос Hop-Sport, прикріплений до виробу. Завжди качайте м'яч при кімнатній температурі.

У перший раз надуйте м'яч до меншого розміру (3/4 розміру м'яча), потім, принаймні через 5 годин, надуйте його до остаточного розміру - як зазначено в технічних характеристиках продукту. Щільно закрийте клапан.

Зачекайте не менше 12 годин після надування. Перед тим як почати тренування з м'ячем, ще раз перевірте розмір. При необхідності відрегулюйте, обережно спустивши або накачавши повітря.

Більше Менше

Характеристики

Колір Червоний + насос
Матеріал Каучук
Тип Фітбол 75 см
Максимальна вага користувача 100 кг
Розміри 75 см
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці

Відгуків (7)

Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Рита Заказывали в фитнес зал 10 штук.Менеджер перезвонила уточнила заказ,сразу отправили и ТТН скинули.В комплекте к одному мячу не было насоса( Менеджер отправила дополнительный.Спасибо за оперативность. Марія Хороша якість, гарний колір, добре, що в комплекті до м*яча йде насос Тетяна Доставили вчасно, товар цілий, хороша якість. Миронская Добрый день. Качество супер. Цвет спокойный, красивый, универсальный. Марина Фитбол мне подошел, спасибо! Хотя сначала переживала, что бракованый - очень туго надувался, но потом, когда начала пользоваться, оказалось он просто плотный и очень крепкий, качественный! Ксеня Дякую, все підійшло. Доставили вчасно, м"яч класний, міцний, колір супер! Марта Хороша ціна, ще й насос в комплекті.

Інші товари в категорії

chat