Віброплатформа 3D + масажний килимок+ пульт + годинник
HS-080VS Nexus Pro
Чорний

9 498 грн 11 738 грн
Заощаджуєте 2 240 грн
Змініть кількість
Безкоштовна доставка Надсилання протягом 24 годин

Опис

Основні характеристики:

 • вага: 20,5 кг
 • тренувальний компьютер: швидкість(1-99), час(1-15 хв), функція сканування, програма тренування
 • додатково в комплекті: пульт, еспандери, годинник
 • довжина ручки еспандера: 7 см
 • тренувальні програми: 5 спеціалізованих програм (P1-P5) і 3 призначених для користувача програми (H, L, HL)
 • регульовані ніжки
 • довжина кабеля: 150 см
 • транспортний ролик
 • габарити платформи: 77 х 42 см
 • рух вібраційної платформи: вгору-вниз, бічні руху і 3D-руху
 • максимальна вага користувача: 150 кг
 • габарити дисплея: 6 х 17 см
 • висота від підлоги: 15,5 см
 • гарантія 24 місяці
Вібраційна платформа HS-080VS Nexus Pro + масажний килимок + пульт управління/ годинник
Вібраційна платформа HS-080VS Nexus Pro + масажний килимок + пульт управління/ годинник

3D вібраційна платформа HS-080VS Nexus Pro з масажною накладкою і пультом управління/ годинником - це обладнання, призначене для занять фітнесом в домашніх умовах. Рекомендується для людей будь-якого віку, незалежно від рівня їх фізичної підготовки. Вправи на платформі 3D HS-080VS Nexus Pro допоможуть вам зміцнити м'язи всього тіла. Тренажер пропонує до 5 готових тренувальних програм, 3 ручні програми і широкий діапазон налаштувань швидкості. У комплект входять два розширювача для тренування верхньої частини тіла і пульт дистанційного керування. Крім того, ця модель оснащена накладкою для масажу ніг і другим пультом дистанційного керування у вигляді наручного годинника, завдяки чому управління пристроєм під час тренування стає ще більш зручним.

Лічильник - дисплей (+ пульт дистанційного керування)
Лічильник - дисплей (+ пульт дистанційного керування)

Модель Nexus Pro дозволяє вам зручно відстежувати хід ваших тренувань. Сенсорний екран з підсвічуванням показує обрану програму і параметри: час і швидкість. Завдяки функції SCAN параметри відображаються циклічно - це велике спрощення, тому що без зупинки вправи ви отримуєте повний контроль над тренуванням.

Бічні рухи (L)
Бічні рухи (L)

Бічні рухи (горизонтальні) відбуваються в призначеній для користувача програмі, позначеної буквою L. У програмі L ви можете встановити час тренування (від 1 до 20 хвилин) і швидкість (від 1 до 99 рівнів).

Рухи вверх-вниз (H)
Рухи вверх-вниз (H)

У моделі Nexus Pro в усіх програмах тренувань виброплита виконує коливальні рухи (вгору-вниз). Ви можете встановити швидкість рухів в призначеній для користувача програмі, в той час як в спеціалізованих програмах вона встановлюється автоматично.

3D руху (HL)
3D руху (HL)

Платформа також генерує тривимірні рухи, які полягають в поєднанні коливання плити (вгору-вниз) і горизонтальних (бічні рухи). 3D-рух відбуваються на виділених платформах і в одній користувальницької програмі, зазначеної символом HL.

Годинник-пульт
Годинник-пульт

Платформа Nexus Pro пропонує вам ще більший комфорт при управлінні тренуваннями. Одягніть на руку пульт у вигляді наручного годинника і подивіться, як це просто! Під час інтенсивних вправ на платформі вам більше не потрібно тягнутися до «традиційного» пульту дистанційного керування, щоб, наприклад, зупинити пристрій. Завдяки годинах найважливіші функції завжди під рукою - на вашому зап'ясті.

Масажна накладка
Масажна накладка

Завдяки масажному килимку, прикріпленому до цієї моделі, ви можете поєднати тренування на платформі з масажем ніг. Залежно від швидкості тренування масаж може надавати розслаблюючу або стимулюючу дію.

Транспортний ролик
Транспортний ролик

Після виконання вправ вам не потрібно турбуватися про те, що пристрій займає місце у вашій вітальні. Завдяки функціональним транспортному ролику, вбудованому в основу платформи, його легко перенести в інше місце.

Вирівнювання
Вирівнювання

Можливість точного вирівнювання пристрою за допомогою гумових ніжок, встановлених в основі платформи, дозволяє усунути можливі проблеми нерівностей підлоги. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що платформа стабільна і ваші тренування будуть комфортними і безпечними.

Еспандер
Еспандер

У комплекті з платформою Nexus Pro ви отримуєте два еспандера, завдяки яким ви розширите обсяг ваших вправ і тим самим збільшите кількість працюючих м'язів. Еспандери ідеально підходять для моделювання рук, грудей і спини. Еспандери не підключені до пристрою на постійній основі - якщо ви хочете їх використовувати, просто вставте їх в бічні ручки платформи Nexus Pro і почніть тренування!

Неслизька поверхня
Неслизька поверхня

Під час тренувань на платформі Nexus Pro вам не потрібно турбуватися про те, що ваші ноги ковзають по платформі під час тренування. Неслизьку поверхню забезпечить їм оптимальне зчеплення, тому ви зможете повністю зосередитися на виконуваних вправах.

Більше Менше

Характеристики

Вид Вібромасажна платформа
Вид масажу Вібромасаж
Джерело живлення Мережа
Клас Домашня
Колір Чорний
Країна-виробник товару Китай
Призначення Для тіла, для ніг, для рук, для шиї і плечей, для спини, для сідниць, для щиколоток, для колін, для суглобів, для литок, для стегон, для попереку, для живота (преса)
Розмір 77x42 см
Функції Таймер, регулювання інтенсивності масажу
Тип Віброплатформа 3D + масажний килимок+ пульт + годинник
Максимальна вага користувача 150 кг
Вага 20,5 кг
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці

Відгуків (9)

Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Мирослав Сложно выбирать товар по интернету, по функциям они все похожи, оценить вживую нет возможности. Ориентировался на информацию от менеджеров. Пришло в помятой упаковке, но сама платформа целая. Советую обязательно осматривать на НП, чтоб не было неприятностей Диана Растрясывает жирок, можно потратить каллории без особых усилий Ольга Перед покупкой платформы обязательно проконсультируйтесь с врачом. Она не всем подходит. Свою пришлось подарить. Кирилл Интересный девайс. Жена очень просила. Пару раз попробовал, особо не понял Яна Мне занятия на виброплатформе заменяют сеанс массажа, чувствуется легкость и расслабленность Эльвира Интенсивная нагрузка в короткие сроки, но очень много противопоказаний! Марта По моим ощущениям процедура очень интенсивная. Больше 5 минут не занимаюсь Света А вы знали, что виброплатформа любимый тренажер Мадонны и Кайли Миноуг? и посмотрите в какой они форме. Эффект есть Вера Работой интернет магазина полностью довольна. Быстро связались, уточнили детали и отправили на следующий день. Менеджер толковый - о товаре знает все) Товар качественный. Однозначно рекомендую!

Інші товари в категорії