Віброплатформа + пульт + масажний килимок
HS-050VS Nexus
Чорний

Доставка згідно з тарифами кур'єра
Товар відсутній

Опис

Основні характеристики:

 • вага: 14,5 кг
 • тренувальний компьютер: швидкість(1-99), час(1-15 хв), функція сканування, програма тренування
 • додатково в комплекті: пульт, еспандери, масажний килимок
 • довжина ручки еспандера: 7 см
 • тренувальні програми: 10 спеціалізованих програм (P0-P9) та 1 ручная програма
 • регульовані ніжки
 • довжина кабеля: 150 см
 • транспортний ролик
 • габарити платформи: 68 х 39 см
 • рух вібраційної платформи: вверх- вниз
 • максимальна вага користувача: 150 кг
 • габарити дисплея: 4,5 х 15,5 см
 • висота від підлоги: 14,5 см
 • гарантія 24 місяці
Вібраційна платформа HS-080VS Nexus+ масажний килимок
Вібраційна платформа HS-080VS Nexus+ масажний килимок

Вібраційна платформа HS-050VS Nexus з масажним килимком - це пристрій, призначений для занять фітнесом в домашніх умовах. Рекомендується для людей будь-якого віку, незалежно від рівня їх фізичної підготовки. Вправи на вібруючій платформі допоможуть вам зміцнити м'язи всього тіла. Тренажер пропонує до 10 готових тренувальних програм, задану користувачем ручну програму і широкий діапазон налаштувань швидкості. У комплект входять два еспандера для тренування верхньої частини тіла і пульт дистанційного керування. Крім того, ця модель поставляється з накладкою з виступами, які можна розмістити на платформі для забезпечення розслаблюючого масажу ніг.

Рухи вверх-вниз (H)
Рухи вверх-вниз (H)

У моделі Nexus в усіх програмах тренувань віброплита виконує коливальні рухи (вгору-вниз). Ви можете встановити швидкість рухів в призначеній для користувача програмі, в той час як в спеціалізованих програмах вона встановлюється автоматично.

Лічильник - дисплей (+ пульт дистанційного керування)
Лічильник - дисплей (+ пульт дистанційного керування)

Модель Nexus дозволяє вам зручно відстежувати хід ваших тренувань. Сенсорний екран з підсвічуванням показує обрану програму і параметри: час і швидкість. Завдяки функції SCAN параметри відображаються циклічно - це велике спрощення, тому що без зупинки вправи ви отримуєте повний контроль над тренуванням.

Масажний килимок
Масажний килимок

Завдяки масажному килимку, прикріпленому до цієї моделі, ви можете поєднувати тренування на платформі з масажем ніг. Залежно від швидкості тренування масаж може надавати розслаблюючу або стимулюючу дію.

Вирівнювання
Вирівнювання

Можливість точного вирівнювання пристрою за допомогою гумових ніжок, встановлених в основі платформи, дозволяє усунути можливі проблеми нерівностей підлоги. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що платформа стабільна і ваші тренування будуть комфортними та безпечними.

Транспортний ролик
Транспортний ролик

Після виконання вправ вам не потрібно турбуватися про те, що пристрій займає місце у вашій вітальні. Завдяки функціональному транспортному ролику, вбудованому в основу платформи, його легко перенести в інше місце.

Еспандер
Еспандер

У комплекті з платформою Nexus ви отримуєте два еспандера, завдяки яким ви розширите обсяг ваших вправ і тим самим збільшите кількість працюючих м'язів. Еспандери ідеально підходять для моделювання рук, грудей і спини. Еспандери не підключені до пристрою на постійній основі - якщо ви хочете їх використовувати, просто вставте їх в бічні ручки платформи Nexus і почніть тренування!

Неслизька поверхня
Неслизька поверхня

Під час тренувань на платформі Nexus вам не потрібно турбуватися про те, що ваші ноги ковзають по платформі під час тренування. Неслизьку поверхню забезпечить їм оптимальне зчеплення, тому ви зможете повністю зосередитися на виконуваних вправах.

Більше Менше

Характеристики

Вид масажера Вібромасажні платформи
Вид масажу Вібромасаж
Живлення Мережа
Клас Домашня
Колір Чорний
Країна-виробник товару Китай
Призначення Для тіла, для ніг, для рук, для шиї і плечей, для спини, для сідниць, для щиколоток, для колін, для суглобів, для литок, для стегон, для попереку, для живота (преса)
Розмір 68x39 см
Функції Таймер, регулювання інтенсивності масажу
Тип Віброплатформа + пульт + масажний килимок
Максимальна вага користувача 150 кг
Вага 14,5 кг
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці
Додаткові характеристики Еспандери, пульт, масажний килимок

Відгуків (1)

Середня оцінка: 4/5
Написати відгук
Галина Хороша річ. Навіть не думала, що на максимальній потужності вона буде аж так вібувати. Єдиний мінус - з незвички масажний килимок+вібрація дають досить не приємні відчуття, хоча десь за тиждень звикається.

Інші товари в категорії