Стійка під диски, грифи та гантелі
HS-1008A
Чорний/червоний

Доставка згідно з тарифами кур'єра
Товар відсутній

Опис

Основні характеристики:

 • Вага: 10,2 кг
 • Тримачі для грифів: 3 шт .; діаметр 30 мм
 • Довжина: 46 см
 • Ширина: 84 см
 • Висота: 66 см
 • Тримачі для дисків: 4 шт
 • Розміри власників для дисків: діаметр-25 мм; довжина-20 см; відстань між стрижнями 36 см
 • Полку для 2 гантелей довжиною 12 см
 • Профілі: 40 х 40 мм
 • Максимальне навантаження: 300 кг
 • Гарантія: 24 місяці

Стійка під диски, грифи та гантелі Hop-Sport HS-1008A

Ви шукаєте правильне рішення для зберігання речей для силових тренувань? Стенд бренду Hop-Sport - це функціональний продукт, завдяки якому ви можете розмістити всі свої штанги, гантелі і диски в одному місці. Що виділяє HS-1008A серед багатьох доступних на ринку, так це його вантажопідйомність до 300 кг!

Вам не потрібно турбуватися про стан вашої підлоги з підставкою Hop-Sport. Виріб оснащений пластиковими захисними ніжками, які ефективно захистять поверхню від подряпин і допоможуть запобігти руху стійки.

З стійкою HS-1008A, ви отримаєте набір інструментів для самостійної збірки - ключі розміром 13 і 17. Вам більше нічого не потрібно, щоб зібрати підставку і використовувати її в своєму домашньому спортзалі якомога швидше.

Примітка- грифи, гантелі і диски, які видимі на зображеннях, не входять в комплект стійки.

Надзвичайно міцна
Надзвичайно міцна

Ви власник великої кількості грифів, гантелей і дисків? Тепер ви можете легко розмістити їх на стенді HS-1008A. Ця модель була створена для найвимогливіших користувачів. Міцна конструкція з профілів 40 х 40 мм забезпечує достатню стійкість і дозволяє витримувати до 300 кг. Організуйте свої аксесуари і насолоджуйтеся безпечними тренуваннями разом з Hop-Sport!

Стержні з гумовими упорами
Стержні з гумовими упорами

Ви тренуєтеся комфортно з Hop-Sport! У HS-1008A у вас є чотири стержні для розміщення дисків. Кожен зі стержнів має довжину 20 см і діаметр 25 мм. Крім того, кожен з них оснащений гумовими упорами, завдяки яким диски не будуть стикатися з основою стійки.

Полиця для гантелей
Полиця для гантелей

Не уявляєте тренування без гантелей? Завдяки підставці HS-1008A ви забезпечите місце для зручного зберігання. Розміщена в нижній частині стійки, спеціально розроблена полиця вміщує дві гантелі з мінімальною довжиною ручки 12 сантиметрів.

Місце для грифів
Місце для грифів

Стійка HS-1008A має 3 відділення (тримача) для грифів, кожен діаметром 30 мм. Зручний доступ до стійок означає, що ви можете використовувати їх під час тренувань, коли вам це потрібно.

Більше Менше

Характеристики

Клас Домашні
Колір Чорний/червоний
Матеріал Сталь із порошковим покриттям
Розмір 46x84x66 см
Тип Стійка під диски, грифи та гантелі
Вага 10,2 кг
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці

Відгуків (0)

Середня оцінка: 0/5
Написати відгук

Інші товари в категорії