Стійка під диски
HS-1005A
Чорний/червоний

Доставка згідно з тарифами кур'єра
Товар відсутній

Опис

Основні характеристики:

  • Вага: 5 кг
  • Кількість стержнів для дисків: 4 шт
  • Довжина: 55 см
  • Ширина: 59 см
  • Висота: 68 см
  • Профілі 40 х 40 мм
  • Розміри стержнів для дисків: діаметр-25 мм; довжина-20 см;
  • Максимальне навантаження: 200 кг
  • Гарантія: 24 місяця

Стійка під диски Hop-Sport HS-1005A

Ви шукаєте правильне рішення для зберігання речей для силових тренувань? Стійка HS-1005A - це функціональний продукт, який найкраще вміщує ваші грифи і диски в одному місці. Його перевагою є міцна конструкція з профілів 40 х 40 мм з порошковим покриттям, що забезпечує достатню стійкість.

Модель HS-1005A гарантує вантажопідйомність до 200 кг. Вона має чотири стержні, призначених для зручного зберігання дисків.

Вам не потрібно турбуватися про стан вашої підлоги з стійкою Hop-Sport. Виріб оснащений пластиковими захисними ніжками, які ефективно захистять поверхню від подряпин і допоможуть запобігти рух стійки.

З стійкою HS-1005A, ви отримаєте набір інструментів для самостійної збірки - ключі розміром 13 і 17. Вам більше нічого не потрібно, щоб зібрати стійку і використовувати її в своєму домашньому спортзалі якомога швидше.

Примітка - грифи і диски, видимі на зображеннях, не включені в продукт.

Міцність до 200 кг
Міцність до 200 кг

Стійка HS-1005A забезпечить вам необхідну міцність. Завдяки посиленій конструкції ви можете легко поміщати диски з максимальною вагою 200 кг. Відтепер аксесуари для домашніх тренувань завжди під рукою. Тренуйтесь безпечно з Hop-Sport!

Стержні для дисків
Стержні для дисків

Стійка оснащений чотирма несучими стержнями довжиною 20 см і діаметром 25 мм. Стержні розташовані по обидва боки стійки, завдяки чому вони забезпечать вам зручний доступ до дисків.

Зберігання грифів
Зберігання грифів

На стенді можна зберігати 1 гриф, діаметр якого не перевищує 30 мм. Зручний доступ до грифу означає, що ви можете використовувати його під час тренування, коли вам це потрібно.

Більше Менше

Характеристики

Клас Домашні
Колір Чорний/червоний
Матеріал Сталь із порошковим покриттям
Розмір 55х59х68 см
Тип Стійка під диски
Вага 5 кг
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяців

Відгуків (8)

Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Назар Коли зібрав і побачив, яка вона маленька, неповірилося, що вона витримає заявлену вагу. Перевірив - витримує! Кристина купила в подарок для своего мужа, он оценил. Юрий стойка крепкая и удобная, спасибо. Мирон Невелика стійка, свої функції виконує, дещо замала для мене, але й недорога Сергій Стійка класна, попри заявлене високе навантаження дуже компактна. Виталик Крепкая, легкая, удобная- теперь можно и сет дисков покупать Антон вдячний за якісний продукт! Константин Компетентный менеджер, своевременная доставка, хороший товар по приятной цене

Інші товари в категорії