Стійки для штанги
HS-1004L
Чорний/червоний

3 798 грн
Змініть кількість
Доставка згідно з тарифами кур'єра Надсилання протягом 24 годин
youtube video 1 Стійки для штанги Hop-Sport HS-1004L
youtube video 2 Стійки для штанги Hop-Sport HS-1004L

Опис

Стійки для штанги HS-1004L фірми Hop-Sport з регулюванням висоти, відстані та дистанції гарантують вам ефективний захист під час тренування. Технології, що використовуються в них, дозволять вам адаптувати обладнання до ваших потреб і зосередитись на фізичних вправах, не турбуючись про безпеку. Страхування, яке розміщене на стійках, дозволяє робити вправи зі штангою самостійно, без допомоги тренера.

Підставки виготовлені з міцних, міцних матеріалів. Вони стійкі до механічних пошкоджень та інших несприятливих факторів, таких як волога, тому прослужать довгі роки. Міцні профілі та товсті листи, що з’єднують окремі елементи, забезпечують стійкам надійність та міцність . Завдяки міцним профілям 50х50 мм, з яких була зроблена конструкція, вони досягають міцності до 250 кг. Металева поверхня вкрита чорним порошковим покриттям та створює стильний матовий дизайн стійок.

Разом з моделлю HS-1004L, ви отримуєте набір інструментів для самостійної збірки разом з ключем. Більше не потрібно нічого іншого, щоб якомога швидше зібрати стійку і використовувати її у домашньому спортзалі.

Основні характеристики:

 • Виробник: Hop-Sport
 • Модель: HS-1004L
 • Гарантія: 24 місяці
 • Розміри коробки: 83 x 56 x 13 см
 • Вага брутто: 15 кг
 • Конструкція: сталь, порошкове покриття
 • Максимально допустиме навантаження: 250 кг
 • Висота стійок: 90-140 см
 • Регулювання висоти cтійок: 12 ступенів
 • Регулювання інтервалу між стійками: 10 рівнів, 53-98 см
 • Розміри основи стійок: 80 х 58 см
 • Ширина профілю: 5 і 4 см
Регулювання стійки
Регулювання стійки

Висота стійки має 12 рівнів регулювання. Щоб змінити висоту, просто відкрутіть ручки і встановіть підставки на потрібну висоту. Окрім жиму лежачи, завдяки регулюванню, стійки можна успішно використовувати і для інших вправ: підтягування та віджимання.

Страхування з можливістю регулювання
Страхування з можливістю регулювання

Стійки мають додаткові захисні гачки. Завдяки ним, якщо ви не зможете повністю зробити вправу зі штангою, ви можете легко та безпечно скинути навантаження на гачки для страхування. Висоту запобіжних гачків можна регулювати.

Ручки для французьких віджимань
Ручки для французьких віджимань

Ручки для французьких віджимань, також відомих як перевернуті віджимання, встановлені у верхній частині рами стійок. Основними м’язами, що беруть участь у цих вправах, є трицепс, дельтоподібний та трапецієподібний м'яз. Ручки допоможуть вам урізноманітнити силові тренування. Вони покриті захисними накладками з губчастою основою, завдяки якій вправи будуть максимально комфортними.

Регулювання дистанції між стійками
Регулювання дистанції між стійками

Важливим критерієм вибору тренувальних стійок є регулювання інтервалу між ними. У моделі HS-1004L є можливість 10-ступеневого регулювання відстані в діапазоні 53-98 см, завдяки чому ви можете займатися з різними видами штанг.

Більше Менше

Характеристики

Клас Домашні
Колір Чорний/червоний
Матеріал Сталь із порошковим покриттям
Розмір 83x 56x 13 см
Тип Стійки для штанги
Вага 15 кг
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці

Відгуків (0)

Середня оцінка: 0/5
Написати відгук

Інші товари в категорії